Hledat
Filters
Zavřít

Zdravé potraviny

Zabrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Bělotrn kulatohlavý T1 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z bělotrnu kulatohlavého. Tradičně používaná bylina.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Brodecký redukční ortislim T2 50 ml

Tato tinktura je směs ananasu, vinných hroznů. Podpora hubnutí, kontrola tělesné hmotnosti, celulitida, podpora střevní aktivity.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Česnek medvědí a setý T4 - tinktura z bylin 50 ml

Kombinovaná tinktura z česneku medvědího a česneku setého. Antioxidační aktivita, posílení imunitního systému, podpora funkce dýchacího systému, jaterní funkce, regulace hladiny cholesterolu a činnosti srdce a cév.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Echinacea T7 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z echinacey. Podpora přirozené obranyschopnosti, blahodárné působení na dýchací a močové cesty.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Eleuterokok /čertův kořen/ T6 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z čertova kořenu (Eleuterokok). Posílení obranyschopnosti, stimulace imunitního systému, adaptogenní vlastnosti, fyzické a psychické povzbuzení při únavě a vyčerpání, udržování normální hladiny krevního cukru.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Epistop T8 - bylinná směs 50 ml

Tato tinktura je směsí bělotrnu, třezalky a lípy. Zklidnění, uvolnění a relaxace, udržování dobrého psychického stavu a emoční rovnováhy, podpora spánku, posílení obranyschopnosti.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Femina T9 - bylinná tinktura 50 ml

Tinktura je směsí libečku, meduňky, hluchavky, měsíčku, šalvěje, kontryhele a třapatky. Udržování hormonální rovnováhy v ženském organismu, hladký průběh menstruačního cyklu, podpora sexuální potence, omezení průvodních příznaků menopauzy, optimální fyzická a psychická relaxace.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Gotu-kola /Brahmí/ T10 - tinktura z byliny

Tinktura z byliny Gotu-kola (Brahmí). Harmonizace a zklidnění trávicího traktu při podráždění, podpora kardiovaskulárních funkcí, zvl. periferního krevního oběhu, (např. při „těžkých nohách“), stimulace revitalizace pokožky.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

I - STOP T12 bylinná tinktura 50 ml

Výtažek z penízovky, borůvky a rozmarýnu. Integrita cévního systému, příznivé působení na zrak – prokrvení sítnice a udržování hladiny kolagenu v oku, blahodárný vliv na sliznice žaludku a tenkého střeva, podpora vylučování žluče a trávení, udržování normální hladiny krevního cukru.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Jeřáb ptačí T15 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z byliny jeřábu ptačího. Podpora při překonávání stresu a vyčerpání, působení proti projevům stárnutí, posílení imunitního systému.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Jinan dvoulaločný GINKGO T14 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z byliny jinan dvoulaločný, neboli Ginkgo. Podpora krevního oběhu včetně periferního prokrvení, podpora mozkových funkcí, udržování paměti a zrakové funkce při postupujícím věku, zachování psychické rovnováhy.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Jmelí T13 - bylinná tinktura 50 ml

Tinktura z jmelí. Podpora cévního systému, periferního krevního oběhu v cévních kapilárách, kontrola metabolismu tuků – udržování hladiny cholesterolu a krevních lipidů.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Kotvičník pozemní T19 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z byliny kotvičník pozemní. Povzbuzení sexuální touhy a schopnosti, imunita, čištění krve, podpora srdce a cév, zklidnění nervové soustavy, příznivé působení na dásně a pokožku.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Kozlík lékařský T18 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z byliny kozlíku lékařského. Zklidnění nervového systému při stresu a podráždění, podpora spánku, optimální relaxace, podpora kardiovaskulárního systému, činnosti srdce, pevnosti a pružnosti cévních stěn, udržování normálního krevního tlaku, zklidnění a stimulace funkce trávicího systému.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Krvečistící extrakt T20 50 ml

Směs kopřivy, jetele, pampelišky a řebříčku, bylin s vyzkoušenými účinky na klinikách v Kalifornii. Podpora normálního složení krve, cirkulace krve, srdeční a cévní funkce, udržování normálního krevního tlaku, povzbuzení vitality a imunity.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Life crackers Zelňáky 90 g LIFEFOOD

BIO, RAW, VEGAN, BZL /Nepečené placky z kysaného zelí, oříšků a semínek se špetkou kmínu.

Skladem
115,00 Kč s DPH

Lichořeřišnice větší T21 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z byliny Lichořeřišnice větší. Tradiční, původně jihoamerická léčivá rostlina.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Měsíček lékařský T26 - tinktura z byliny 50 ml

Revitalizace kůže, blahodárné účinky na dýchací cesty, podpora funkce jater a tenkého střeva, usnadnění překonávání stresu a vyčerpání, oddalování nástupu projevů pokračujícího věku.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Naděje - T29 50 ml

Směs pelyňku a hřebíčku. Příznivé působení na stav a funkci ledvin, prostaty i na hormonální rovnováhu u žen, podpora trávení, neutralizace překyselení žaludku, podpora krevního oběhu a dýchacího systému. V imunitní ochraně tkání je nejvýhodnější směs užívat spolu s ořešákem americkým.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Směs bylin na ledviny T23 50 ml

Směs celíku zlatobýlu, přesličky rolní a rdesna ptačího. Podpora vylučovacích funkcí, zklidnění křečí gastro-intestinálního traktu, posílení imunitního systému a fyziologické odolnosti vůči nepříznivým podmínkám.

Na objednání
115,00 Kč s DPH