Hledat
Filters
Zavřít

Zdravá výživa

 „Ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu.“ Dokážeme si představit, co světoznámého dramatika George Bernarda Shawa vedlo k tak zásadnímu prohlášení. My totiž fandíme zdravým a kvalitním dobrotám.

Zdravá výživa v Bráně ke zdraví se pyšní nejširším sortimentem v Brně.

V naší zdravé výživě nabízíme velké množství bioproduktů, lokálních výrobků, vegan produktů a výrobků pro speciální výživu. K dispozici máme i chlazené a mražené výrobky včetně mléčných, bezlaktózových nebo veganských nápojů, zmrzlin, pomazánek a dalšího.

Za zmínku jistě stojí náš rozsáhlý sortiment čajů a koření od různých dodavatelů. Čaje nabízíme porcované, sypané, dárkově balené, ale i úplně bezobalu.  Černý, zelený, ovocný, bylinkový, jednodruhový, nebo směs? U nás si vybere úplně každý. A pokud nejste zrovna milovníkem čajů, tak navštivte náš koutek s kávou a různými zdravějšími variantami tohoto nápoje. 

Čerstvost je u některých produktů tím nejdůležitějším faktorem při hodnocení jejich kvality. Proto k nám několikrát týdně jezdí závozy výborného bioovoce a biozeleniny jejichž sortiment závisí na aktuální sezóně. A každý den pro vás máme také čerstvé pečivo včetně celozrnných a bezlepkových variant.

A protože i zastánci zdravé stravy si rádi zamlsají, můžete si u nás vybrat ze spousty oříškových másel, celých oříšků, sušeného ovoce, bonbonů a čokolád. Nebo si u nás pořídit vše na výrobu vašeho oblíbeného dezertu. Nakoupíte u nás mouky, mléka, kypřící prášky, kakao a další produkty na pečení a přípravu jídel.

Zastánce tradiční čínské a ajurvédské medicíny jistě potěší náš obrovský výběr doplňků stravy nejen pro tyto účely. Nabízíme spoustu tinktur, prášků, kapslí, tablet pro každou situaci a problém. V nabídce máme i velké množství různých rostlinných olejů od základních až po ty speciální.

Milovníky přírody a bezobalového nákupu jistě potěší naše široká nabídka těchto produktů. Nakoupit si můžete do vlastních nádob, nebo do našich pytlíčků. V bezobalu u nás naleznete velké množství těstovin, luštěnin, rýže, obilnin, ořechů, sušeného ovoce, semínek, cukr, sůl, koření, čaje, ale i cukrovinky včetně vegan gumových medvídků.

 

Těšíme se, až nás navštívíte ať už pro velký nákup, speciální produkty, nebo třeba jen svačinu do práce.

Vaše Brána ke zdraví