Hledat
Filters
Zavřít

Vánoční inspirace 2. díl

Na brněnských náměstích už pomalu vyrůstají dřevěné stánky pro vánoční trhovce a ve výlohách obchodů s dekoracemi se objevují vánoční stromečky a ozdoby. Takže i letos vánoční nálada mezi nás do ulic dorazí dříve než jsme možná čekali. Ale aby nás příchod Štědrého dne nepřekvapil stejně, jako skutečnost, že se sejdeme u stromečků už za 41 dní, máme tu pro Vás další nálož vánočních tipů.

Relaxace ve vaně, jak je známo, pomůže nejednomu upracovanému workoholikovi, unavené mámě i sklíčenému studentovi. Chandler Bing může potvrdit. A aby vana byla plná vůně a pečujících olejů doporučujeme použít Soaphoria koupelovou XL bombu Magické VánoceSoaphoria jako každý rok vypustila do světa celou vánoční edici Magické Vánoce, a tak můžete do balíčku k šumivému zázraku s vůní vánočních svátků a maminčiného cukroví přihodit i zimní směs esenciálních olejů a sojovou svíčku s vůní vanilky, pomeranče a svařáku.

Pokud Vaši přátelé hledají nějaký stylový doplněk do koupelny, vždy to zachrání Andrée Jardin. S francouzským smyslem pro styl i praktičnost nás opět zásobil korkovými mýdlenkami. Vyjímat se budou v každé koupelně! Jestli byste však radši něco "local" - dřevěnou mýdlenkou Naturinka se nedá nic zkazit. A  jasanová mýdlenka od moravské firmy Caltha vydrží díky olejovému ošetření roky i u lenocha, který ji nebude poskytovat pravidelnou očistu a olejové lázně.

Pokračujeme v jízdě koupelnou. Pro náročné můžeme nabídnout jadeitový face roller od slovenského Kvitoku. Cože to? Profesionální kosmetická pomůcka pro uvolnění obličejových svalů, zlepšení  mikrocirkulace v pokožce a stimulaci lymfatického systému. Je určený pro vlastníky všech typů pleti a dospěláky bez rozdílu! Nadělte (si) dny bez otoků a kruhů pod očima.

Neocení Váš partner plnou vanu vánoc ani obličejový váleček? Zkuste mu pořídit kartáč na suché kartáčování těla. Zaručujeme, že takové prokrvení a rozproudění lymfy a vnitřní energie ještě nezažil.

Na děti u nás čeká Ríša - nový koupelový zázrak od Nobilis Tilia. Zklidní, provoní a zanechá vaše dítka hedvábně jemná. Malé nezbedy můžeme potěšit i spoustou voňavých bublinek schovaných v obalu s hrochem od Jack n Jill.

A abychom ani tentokrát nezapomněli na měkouše, tak jsme naši nabídku vybarvili spoustou trenýrek Elka pro kluky i holky z neskutečně jemné bavlny.

Musíme konstatovat, že i letos se u nás schází spoustu nového zboží a ostatních předvánočních starostí a stane se, že nám sem tam unikne přidání nějakého toho produktu na eshop. Ale je astronomická šance, že je fyzicky vystavený v regálu, nebo čeká na svou příležitost v našem skladu. Pokud se však pro něj nestíháte stavit, zkuste se na nás obrátit - jsme pro vás připraveni na telefonu i emailu.

Snad Vás resty a podzimní nachlazení nedohání tolik jako nás a čeká Vás jen krásný čas strávený výběrem dárků.

Vaše Brána ke zdraví

PS: Tento příspěvek edituji u zapálené svíčky od Moje Hygge, protože bez jejich vůně už skoro ani nejsem člověkem. Je to závislost, fakt!

PSS: Skleněné obaly od těchto svíček jsou vratné! Skvělá zpráva pro všechny z nás, kterým se doma skleničky nadzvukovým tempem hromadí.