Hledat
Filters
Zavřít

Týden plný lásky

 

V tomto náročném období je víc než kdy jindy důležité si uvědomovat a zároveň sdělovat, jak se máme rádi, nebo jak nám záleží na lidech v našem okolí. Proto jsme týden od osmého do čtrnáctého února v Bráně zvolili jako týden lásky. 

Samozřejmě to úzce souvisí právě s datem 14.2., kdy někteří z nás slaví svátek zamilovaných neboli Valentýn. Ať už chcete lásku svým blízkým vyjádřit zrovna 14., nebo kterýkoliv jiný den, v následujících řádcích naleznete nápady, kterými vykouzlíte úsměv na tváři.

 

  Ručně psané přání, nebo vyrobený dárek  

Za mě jsou nejkrásnější dárky ty, které Vám někdo vyrobí přímo na míru. Čas je pro mě v současné době tou nejhodnotnější komoditou a proto vždy ocením, když na dárku je poznat čas, který mu byl věnován. Mým favoritem jsou ručně malovaná a psaná přáníčka, které využijete pro každou příležitost. Krásným dárkem může být také vyrobená svíčka, vyšitý kapesníček, nebo třeba pletená čepice. V dnešní době internetu a všelijakých videonávodů je velmi snadné získat inspiraci a vybrat si mezi možnostmi tu, která odpovídá naší zdatnosti a dovednostem.

 

 Voňavé dárky

Další oblíbenou skupinou dárků jsou ty voňavé. Ať už se jedná o svíčky, mýdla, nebo přímo éterické oleje. Když zvolíme vůně, které jsou spojeny s nějakým oblíbeným místem, nezapomenutelným zážitkem, nebo milovanou osobou, tak je úspěch zaručen. Designová značka mýdel AlmaraSoap si pro Valentýnské období jako vždy připravila limitku-mýdlo Love, které kombinuje vůní ovoce a santalového dřeva. Krásné voňavé svíčky, které zároveň dobře vypadají se pyšní firma Soaphoria. Abychom obdarovali a potěšili i my vás, připravili jsme si pro vás slevu 10 % na všechny svíčky značky Soaphoria. Vyberete si svíčku Pro dobrou náladu, Proti stresu, nebo Pro pocit nespoutanosti?

 

 

  Sladké a čajové dárky

Sázka na jistotu je určitě čokoláda-každý máme svého favorita. Na našem eshopu je velmi oblíbená značka Vivani , která nabízí čokolády mléčné, hořké, bílé, ale i s různými komponenty. Pro vegany je ideální volbou čokoláda značky Ichoc. Potěšte své blízké třeba hořkou čokoládou s rybízem, nebo veganskou variantou s pomerančem. Krásné dárky jsou i ty čajové. Láskyplné čajové směsi má například Sonnentor pod názvem Milostný, nebo Štěstí je bláznivě milovat. Své pocity můžete vyjádřit i doma vyrobenou směsí různých bylin, dle chuti- využijte například bylinky z naší jednodruhové sekce čajů.

 

 

 

  Pro sebe 

Při tom všem obdarovávání nesmíme zapomenout také na sebe, vše výše zmíněné si můžete pořídit jako dárek pro sebe. Ať už za odměnu za dobře odvedenou práci, za zvládnuté stresové období, nebo prostě jen tak. Kromě čokolád, čajů a svíček sami sobě můžeme nadělit čas pro sebe, dlouhou koupel, nebo večer sám se sebou.

Přejeme Vám láskou naplněný týden a krásného Valentýna.

 

Vaše Brána ke zdraví