Hledat
Filters
Zavřít

!!! NA ZKOUŠENÍ NOSÍTEK JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT. JEN TAK SE BUDEME MOCT VĚNOVAT VÁM A VAŠEMU MIMINKU. TERMÍNY NAJDETE NÍŽE.

NA PORADENSTVÍ MŮŽETE DORAZIT I S PARTNEREM. V TOMTO PŘÍPADĚ PLATÍTE ZA OBA STÁLE 150 KORUN.

Přemýšlíte o tom, že pro své děťátko koupíte nosítko a nevíte, které si vybrat? Rádi byste si nějaké nosítko vyzkoušeli ještě před samotným nákupem? Nebo už máte nosítko doma a nevíte si rady s jeho nastavením? Právě pro vás jsme přichystali tzv. " NOSÍTKOVÉ  DNY " :-). A co to znamená?

Během týdne u nás můžete využít 45-60 minutových bloků, kde vám představíme jedno nebo více nosítek, které nejlépe splňují vaše představy. Ukážeme vám, jak správně miminko do nosítka umístit a pomůžeme vám s nasazováním nosítek. Vy si tak můžete své miminko v různých nosítkách ponosit a poznat, které vám sedí nejlépe. Konzultaci můžete využít i v případě, kdy máte k dispozici vlastní nosítko a potřebujete pomoct s jeho nastavením.

Poradenství probíhá v soukromí naší kurzovny se zázemím, kde vás nikdo další nebude rušit.

Aby vše probíhalo co nejvíc hladce, doporučujeme přijít s vyspaným a nakrmeným miminkem :-). V případě nutnosti je samozřejmě možné poradenství přerušit a miminko si přebalit a nakrmit.

Nosítko či nosítka si můžete také zapůjčit domů buď osobně nebo přes tento ODKAZ.

 

Která nosítka máme k dispozici:

Be Lenka- typ Mini, 4ever a 4ever Neo 

Monilu- typ UNI START a UNI

Manduca- typ stará verze s novorozeneckou vložkou a typ Manduca XT

Kibi a Kibi EVO

Tula- typ FREE TO GROW (nově i s příměsí lnu), Tula BABY, Tula TODDLER

Moisha Grow