Hledat
Filters
Zavřít

Petit Lulu

V roce 2012 byla majitelka firmy Lucie Hladíková těhotná a čekala svého prvního syna Vojtu. Jejím přáním bylo ušít mu vlastní výbavičku. A tak, i když nikdy předtím nešila, ji vlastnoručně vytvořila a na synovi také odzkoušela. Pár plenek poté vystavila k prodeji na Fleru, a to spíše pro zábavu než za účelem zisku. Netušila ovšem, že o pleny bude tak velký zájem, a tak se celý její dosavadní život včetně domu převrátil doslova vzhůru nohama.

A zrodila se společnost Petit Lulu. Společně s manželem Lukášem, tak začali budovat firmu, která nabrala raketový růst a v současné době vyrábí nejen moderní látkové plenky a doplňky pro miminka a maminky, ale také hygienické potřeby a doplňky pro ženy. Všechny výrobky Petit Lulu jsou navrženy a pečlivě testovány, aby vyhovovaly potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků.

Firma vyrostla ve stále se rozvíjejícího významného evropského výrobce, který investuje do nejmodernějšího strojního vybavení a tím dosahuje vysoké kvality produktů. To dokazuje i od roku 2018 opakovaně obhájená certifikace ISO 9001. Téměř 75% výroby putuje do zahraničí. Zejména do Německa, Velké Británie, Itálie, Nizozemska, dalších evropských zemí a postupně stále více i na mimoevropské trhy.

Petit Lulu sídlí v Jablonci nad Nisou a všechny výrobky jsou ručně vyráběné v České Republice. Ve firmě dbáme na kvalitní, rychlý a vstřícný klientský servis. Dodáváme jak přímo maminkám, tak i velk obchodním partnerům.

 

Zabrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Tunýlek na minimální plenu Petit Lulu

Tunýlek na minimální (čtvercovou) plenu

Skladem
149,00 Kč s DPH

Filter by:

Vymazat vše