Hledat
Filters
Zavřít

Měsíc praní

Letošní únor je v Bráně měsícem praní. Pokud ještě nemáte svého favorita mezi ekologickými pracími prostředky, tak pro vás máme ideální příležitost vyzkoušet některé značky za výhodnější ceny. V rámci měsíce praní pro Vás zlevňujeme produkty jak v obalu, tak i bez obalu.

Bohužel nelze jednoznačně říct, která prací metoda, nebo značka je nejlepší. V pátrání po tom ideálním prostředku pro naše praní musíme zohledňovat spoustu aspektů.

První, na co bychom se měli zaměřit, je tvrdost vody. Pokud nevíte jak moc je voda u Vás doma tvrdá, tak můžete využít testovací proužek od Tierry, který vám tvrdost určí jasně. Ve spolupráci s Tierrou jsme si pro vás připravili akci: při nákupu pracího gelu, nebo přášku od Tierry v množství nad 2 kg získáte 250 g balení změkčovače zdarma. Účinnost pracího prostředku ovlivňuje samozřejmě také konkrétní pračka, materiály, které pereme a také míra znečištění našeho prádla.

Sekundární aspekty jsou také vůně, kterou preferujeme a jestli radši využíváme prací prášky, nebo gely. A právě kvůli těmto všem bodům je hledání toho správného pracího prostředku velmi individuální.

U produktů bez obalu jsme připravili slevu 10 % na všechny prací gely, prášky, aviváže, perkarbonát, prací i jedlou sodu, změkčovač vody, kyselinu citronovou, taed a mýdlové vločky. Takže máte ideální příležitost pro vyzkoušení více značek a produktů. Pro nalezení správné značky pracích prostředků je ideální vyzkoušet co nejvíce variant.

Z produktů v obalu jsme pro Vás za výhodnější ceny připravili vybrané druhy a značky. Z klasických pracích gelů se jedná o levandulový prací gel značky Ecogenicuniverzální prací prostředek Zimolez a jasmín od Ecoveru, nebo prostředek na jemné prádlo od Ecoveru. Z pracích gelů pro citlivou pokožku a pro děti je to prací gel Zero od Ecoveru  a prací gel pro děti od Ecogenicu. 

Z pracích prášků můžete vyzkoušet univerzální prostředekprášek na barevné prádlo, nebo prací prášek zero pro citlivou pokožku od Ecoveru. Za akční cenu jsme pro vás připravili také prací prášky z mýdlových ořechů na bílé  i barevné prádlo od Tierry Verde.

Kromě pracího prostředku většina z nás používá i aviváže, za výhodnou cenu můžete vyzkoušet levandulovou aviváž od Ecogenicu v normální  i dětské verzi. A také aviváž od Ecoveruvůní květů jabloní a mandlí, Gardénie a Vanilka, nebo Zero.

Na některé prádlo bohužel pouhý prací prostředek nestačí, proto můžete vyzkoušet odstraňovač skvrn od Ecoverubělící prostředek od Ecoverubělící prášek Puerjedlá soda a také změkčovač vody  od Tierry Verde.

 

Neváhejte a vyzkoušejte produkty v rámci našeho Měsíce praní a vyberte si svého favorita. 

Vaše Brána ke zdraví