Hledat
Filters
Zavřít

Druhá vánoční inspirace

Vánoce jsou zase o krok blíž, a pokud stále ještě nevíte, co nadělit pod stromeček vašim nejbližším nechte se inspirovat následujícími odstavci.

 

Dámy mají přednost, a proto se první odstavec bude týkat právě dárků pro ženy. Naše maminky, babičky, sestry, dcery a kamarádky si zaslouží pozornost a trochu rozmazlování. Krásné voňavé dárky ve formě kosmetiky od značek Nobilis, Eoné, Soaphoria, nebo Weleda jistě potěší každou ženu. Novinka značky Nobilis-parfém Srdcem je naším prvním voňavým tipem na dárek.  Pro milovnice voňavých koupelí je krásným dárkem levandulová koupel od Weledy, voňavý peeling od Soaphorie, nebo peeling s gardenií od Nobilisu.

Dámy jistě potěší pod stromečkem i dary knižní a z našeho sortimentu bych vám doporučila hned několik titulů. Velmi oblíbená Kosmetická kuchařka od Anny Potůčkové skrývá spoustu rad a návodů na výrobu přírodní kosmetiky. Voňavé aromaterapeutické knihy například Aromaterapie podle ročních období, nebo 100 praktických použití aromaterapie od Nobilisu. Pro všechny maminky a dcery se přímo nabízí krásná publikace od Lucie Harnošové Deník mámy a dcery. A v neposlední řadě pro milovnice přírody a zastánkyně zerowaste života není lepší dárek, než kniha Život skoro bez odpadu od Czech zero waste.

Designové nadšenkyně uvítají ve svém balíčku i krásné skleněné lahve od značky Equa. Romantické duše se rády zahalí do omamné vůně romantické růže tělového suflé od Soaphorie, nebo si vyberou ten správný olej do svého nového Zen difuzéru od značky Nobilis. Krásnou pozorností jsou také inspirační kartičky zvané Myšlenky moudrosti od Lucie Ernestové.

 

Nejen ženy se rády rozmazlují a pečují o sebe, ale většina mužů si na rozdíl od žen voňavé pečující produkty málokdy pořídí. A proto jsou Vánoce ideální příležitostí obdarovat vašeho tatínka, manžela, partnera, bratra, kamaráda, nebo syna rozmazlujícím hydratačním krémem pro muže od Weledy, nebo krémem na obličej od Nobilisu.

Univerzálním voňavým dárkem jsou také mýdla, například mýdlo od Naturinky můžete pořídít i bez obalu. Krásně vypadající a omamně vonící mýdla od Almary nabízí hned několik mýdel přímo pro muže, s mýdlem Gentlemens club, nebo Cold water určitě netrefíte vedle.

Vaše milované muže jistě potěší i dárek praktičtějšího rázu, třeba nerezová dóza na svačinu od Slice of green, nebo krásná lahev od Equa v černém obalu. Čajové nadšence potěší dárek ve formě ochutnávkové sady od Sonnentoru.

 

Pro naše nejmenší jsou ideální dárky, měkké, šustivé, chrastící a ty, co si můžou bezstarosti strčit do pusy. Krásná zvířátky z přírodního kaučuku značky Tikiri jsou kousátko a chrastítko v jednom a k dispozici máme zvířátka z farmy, safari, nebo oceánu. Značka Goki nabízí měkoučkou kostku s chrastítkem, nebo třeba bavlněnou knížku pro nejmenšíKnihu pro nejmenší nabízí i značka Heimess a od které můžete pořídit i krásnou sluníčkovou elastickou hračku ze dřeva.

Pod stromečkem pro každého malého kluka nebo holku nesmí chybět autíčko. Mezi krásnými dřevěnými autíčky od firmy Goki naleznete závodničku s řidičem, autíčko do ruky, s houkačkou, záchranářská auta a další

Starší děti zabaví na dlouhé hodiny magická tabulka, na kterou si můžou psát a malovat a donekonečna ji mazat a obnovovat. Krásným dárkem je také krasohled od Goki, který podpoří dětskou fantazii.

Pro nadšené hudebníky máme v nabídce i krásnou tamburínu s rolničkami.

Pro starší děti můžeme pořídit také krásné hry-například beruškové domino, nebo nádherné autorské hry od Lucie Ernestové. V nabídce máme variantu her cestovatelských, dobrodružných, přírodovědnýchveselých a zvířátkových. Hry jsou vždy čtyři a jsou v praktickém leporelovém provedení, takže si je s sebou můžete brát kamkoliv. Hry můžete hrát s dětmi od čtyř let a krom zábavy se u nich i něco nového naučíte.

Doufám, že Vás tento článek inspiroval a poradil vám s výběrem dárku pro všechny vaše nejbližší. Doporučuji navštívit i naši kategorii Vánoční inspirace a přečíst si článek o tom, jak stihnout vánoční úklid včas a bez stresu.

Klidné předvánoční období přeje Brána ke zdraví