Hledat
Filters
Zavřít

Produkty s heslem 'bylinné směsi'

Zabrazit jako
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Brodecký redukční ortislim T2 50 ml

Tato tinktura je směs ananasu, vinných hroznů. Podpora hubnutí, kontrola tělesné hmotnosti, celulitida, podpora střevní aktivity.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Česnek medvědí a setý T4 - tinktura z bylin 50 ml

Kombinovaná tinktura z česneku medvědího a česneku setého. Antioxidační aktivita, posílení imunitního systému, podpora funkce dýchacího systému, jaterní funkce, regulace hladiny cholesterolu a činnosti srdce a cév.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Eleuterokok /čertův kořen/ T6 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z čertova kořenu (Eleuterokok). Posílení obranyschopnosti, stimulace imunitního systému, adaptogenní vlastnosti, fyzické a psychické povzbuzení při únavě a vyčerpání, udržování normální hladiny krevního cukru.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Epistop T8 - bylinná směs 50 ml

Tato tinktura je směsí bělotrnu, třezalky a lípy. Zklidnění, uvolnění a relaxace, udržování dobrého psychického stavu a emoční rovnováhy, podpora spánku, posílení obranyschopnosti.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Gotu-kola /Brahmí/ T10 - tinktura z byliny

Tinktura z byliny Gotu-kola (Brahmí). Harmonizace a zklidnění trávicího traktu při podráždění, podpora kardiovaskulárních funkcí, zvl. periferního krevního oběhu, (např. při „těžkých nohách“), stimulace revitalizace pokožky.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

I - STOP T12 bylinná tinktura 50 ml

Výtažek z penízovky, borůvky a rozmarýnu. Integrita cévního systému, příznivé působení na zrak – prokrvení sítnice a udržování hladiny kolagenu v oku, blahodárný vliv na sliznice žaludku a tenkého střeva, podpora vylučování žluče a trávení, udržování normální hladiny krevního cukru.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Jeřáb ptačí T15 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z byliny jeřábu ptačího. Podpora při překonávání stresu a vyčerpání, působení proti projevům stárnutí, posílení imunitního systému.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Jinan dvoulaločný GINKGO T14 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z byliny jinan dvoulaločný, neboli Ginkgo. Podpora krevního oběhu včetně periferního prokrvení, podpora mozkových funkcí, udržování paměti a zrakové funkce při postupujícím věku, zachování psychické rovnováhy.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Jmelí T13 - bylinná tinktura 50 ml

Tinktura z jmelí. Podpora cévního systému, periferního krevního oběhu v cévních kapilárách, kontrola metabolismu tuků – udržování hladiny cholesterolu a krevních lipidů.

Na objednání
115,00 Kč s DPH

Kozlík lékařský T18 - tinktura z byliny 50 ml

Tinktura z byliny kozlíku lékařského. Zklidnění nervového systému při stresu a podráždění, podpora spánku, optimální relaxace, podpora kardiovaskulárního systému, činnosti srdce, pevnosti a pružnosti cévních stěn, udržování normálního krevního tlaku, zklidnění a stimulace funkce trávicího systému.

Na objednání
115,00 Kč s DPH