Facebook page branakezdravi@seznam.cz Eshop: +420 720 070 274 Zdravá výživa: +420 725 065 899

Logo Brána ke zdraví

Bezobalová nabídka

Jaké jsou novinky v bezobalovém sortimentu v Bráně ke zdraví? Každou maličkost sdílíme zde, aby jste si mohli z domova naplánovat svůj bezobalový nákup :)

 SRPEN

Každý měsíc přinášíme novinky z bezobalové sekce. Tento měsíc to jsou SPRCHOVÉ GELY a HYDROFILNÍ OLEJE od

 firmy Libebit. Rozšířený bezobal od České bezobalové firmy Tierra Verde, od které již na prodejně máme prací gely a další prostředky na úklid domácnosti. Nyní Vám přinášíme sypké úklidové prostředky jako jsou:

- PUER (odstranovač skvrn a bělící prášek) 124 Kč /kg

- BIKA (jedlá soda) 59 Kč/kg

- PRACÍ PRÁŠEK Z MÝDLOVÝCH OŘECHŮ 144 Kč/kg

- VLOČKY ZE ŽLUČOVÉHO MÝDLA 290 Kč/kg

- MÝDLOVÉ VLOČKY NA PRANÍ 219 Kč /kg

- ZMĚKČOVAČ VODY 124 Kč/kg

Další novinkou je UNIVERZÁLNÍ PRACÍ PRÁŠEK (175 Kč/kg) a PROSTŘEDEK NA MYTÍ NÁDOBÍ (heřmánek, citron a aloe vera) od firmy Ecover. Od této firmy nabízíme také kosmetiku pro Vaše tělo. Načepovat si můžete MÝDLO NA RUCE levandulové.

ČERVENEC

Přišly nám další vychytávky z bezobalu. Od firmy Caltha nabízíme TUHÁ MÝDLA a ŠAMPÓNY. Novinkou jsou také stáčené OLEJE a MEJDLO NA PRANÍ od Naturinky. Pokud byste si chtěli dopřát relaxační koupel, můžete využít bezobalovou HIMALÁJSKOU KOUPELOVOU SŮL s růží, levandulí nebo konopím. Další kosmetikou určenou pro hýčkání naší pokožky jsou MÝDLA NA RUCE od firmy Sonett. V nabídce máme mýdla s příměsí levadnule a citrusů.

Sekci drogerie jsme rozšířili o nabídku PRACÍHO GELU a ŽLUČOVÉHO MÝDLA od firmy Ulrich. Na praní dětských plen je nyní možné použít bezobalové sypké OLIVOVÉ MÝDLO (248 Kč/kg)

Snažíme se přinášet bezobalové novinky nejen v oblasti kosmetiky a drogerie ale také stolování, pikniku a dalších formách venkovního degustování, kde se většinou používají plastové nádobí, celofán a potravinářská fólie. Proto pro Vás máme povoskované ubrousky, které můžete použít místo potravinářské fólie a alobalu nebo jak obal na svačinu. :) Druhou novinkou je bambusové nádobí.

ČERVEN

Začínáme s bezobalem s firmou Tierra Verde. Na prodejně Orlí 17 pro Vás máme připravené:

- PRACÍ GELY, MÁCHADLO, AVIVÁŽ

- WC ČISTIČ

- GEL DO MYČKY, OPLACH DO MYČKY, GEL NA MYTÍ NÁDOBÍ

- UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ

- MÝDLOVÉ OŘECHY

V nabídce máme také PRACÍ GEL od firmy Ecos a TUHÁ MÝDLA od české značky Naturinka.

Webové stránky vytvořil tým ReSyst.cz